Vlnka vesta z ovčí vlny s kapucí přírodní

Období
celoroční

• zatím nevím

super vesta na chladné dny

• nejlepší

nedávejte vůbec do pračky, ani na 30, ani s lanolinem..... budete hodně rozčarovaní, stejně, jako já....tato je už druhá vesta a dávat ji budu už jen do čistírny

Období
celoroční

Vlněná vesta s kapucí je vyrobena z nejjemnější ovčí vlny Merino, ve které vám bude vždy příjemně při jakémkoliv chladném počasí. Její elegantní střih vás nebude nijak omezovat při aktivitách na chalupě, na zahrádce nebo například při turistice a sportování. Díky kapuci bude v teple i váš krk a hlava, kterou z těla odchází nejvíce tepla. Je vhodná pro starší osoby, ale i pro aktivní sportovce. Univerzální provedení v přírodní barvě je vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Termoregulační schopnost ovčí vlny zajišťuje, že tělo zůstane v teple i při fyzické zátěži, jelikož vlna absorbuje vlhkost, která se následně vypaří a budete se tak stále cítit příjemně. Vesta je opatřena dostatečně hlubokými kapsami pro všechny běžné potřeby. Merino vlna je materiál získaný střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, ovčí Merino nekouše ani nedráždí lidskou pokožku.

• zatím nevím

super vesta na chladné dny

• nejlepší

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Za nas nespokojenost obrovska. Pod vanocnim stromkem zjisteno,ze cepice je mala a ze sala,ktera je z Merinovlny,asi z duvodu jeji nekvality,kouse,i kdyz kousat nemela. Ihned kontaktovani. Vratit nelze a dokonce pry nelze vymenit ani za jine zbozi. Je to neseriozni obchod, pokud se vyskytne nejaky problem,tak neochota jej resit.
    Pouzivana vlna Merido nesplnuje parametry nekousavosti,kdo ma citlivou pokozku tak zaplace. Nechapu,proc neumozni obchod nepouzitou salu a cepici treba vymenit za papuce!!! Ani za to jim zakaznik nestoji!!!

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Na hodnocení je ještě brzo. Ptejte se po zimě.

• Hreje a slusi
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Výrobek je moc hezký, kvalitní, velikost seděla, ale vadila mi ovčí vůńě, proto jsem výrobek vrátila.

• teplíčko, krása :o)

Výrobky z ovčí vlny mají specifickou vůni, je potřeba s tím počítat. Mně voní přírodou. Takže spokojenost.
    Co se týče vesty. Velikost neodpovídá. Po změření jsem si objednala 3XL a musela jsem vyměnit za 5 XL. A přitom moje běžná velkost oblečení je 44-46. Velikost 5XL jsem nikdy nekoupila :o), až u Ovečky. Jsem velmi spokojená a nadšená.

• Přírodní materiál